O nás

Sme mladí hudobníci, ktorí Vám pomôžu s tým, aby sa Váš obrad stal nezabudnuteľnou chvíľou. Už niekoľko rokov spoločne sprevádzame novomanželské páry pri ich spoločnom kroku do života. Svadobný obrad obohacujeme niekoľkými piesňami, ktoré dotvárajú jedinečnosť a posvätnosť okamihu. Výber našich piesní je vhodný, či už na občiansku formu sobáša alebo aj pri uzatváraní Sviatosti manželstva pred tvárou Boha. Obrad dokážeme naplánovať do posledného detailu. Pri civilnom obrade sa mnohí spoliehajú na repertoár úradu. Avšak hudobný archív Vás skôr nemilo prekvapí. Nie je nič krajšie, ako keď Vám aj v tejto chvíli zaznie živá hudba, ktorá je určite vhodnejšia ako pustené CD.

V prípade cirkevnéh obradu dokážeme naplánovať celý postup s oddávajúcim kňazom, poprípade miestnym organistom. V prvom rade záleží na Vašich predstavách, ktorým sa samozrejme prispôsobíme. Vašou jedinou úlohou je, aby ste sa pre nás rozhodli.


11777968_10207356966912988_1190932250_n Barbora Šaling Legényová
Už od narodenia ma rodičia viedli k hudbe a hlavne k spevu. Počas štúdia na ZŠ a ZUŠ som sa venovala spevu a hre na klavír. Moja túžba po speve sa na plno prejavila pri účinkovaní v prvých detských muzikáloch. Rozvíjať lásku k hudbe som sa rozhodla na Cirkevnom konzervatóriu v Bratislave. Počas tohto štúdia som absolvovala množstvo koncertov a recitálov. Štúdium som ukončila postavou Marienky v Humperdinchovej opere – Janko a Marienka.

Po skončení konzervatória som začala vyučovať spev na Súkromnej umeleckej základnej škole v Bratislave a popri tom som sa venovala štúdiu na Teologickej fakulte Trnavskej Univerzity v Trnave. Už od roku 2001 spolupracujem s kaštieľom vo Svätom Antone, kde usporiadávam vlastné koncerty Veľmi úspešný bol aj koncert v kaplnke tohto kaštieľa pre vnuka bulharského cára Ferdinanda Coburga jeho excelenciu Simeona Coburga s manželkou. Môj spev ste už mohli počuť na rôznych podujatiach na Bratislavskokm hrade, Pálffyho paláci, Zichyho paláci alebo aj na výstavisku v Inchebe. Za svoj najväčší umelecký zážitok považujem vystúpenie pred tisíckami pútnikov v Lurdoch, ktoré je najväčším pútnickým miestom  vo Francúzsku ako aj v Európe, kde som mala tú česť zaspievať Schubertovu Ave Mariu.

Popri svojich rodinných a pracovných povinnostiach sa ďalej ešte venujem spevu na – svadbách, oslavách, vernisážach, firemných akciách, pohreboch, recepciách a slávnostných príležitostiach.

 


11352996_10207366722676876_64115198_o Erik Dimitrov
Je mladý úspešný klavirista, absolvent Cirkevného konzervatória v Bratislave a Katedry hudobnej vedy FiF UK v Bratislave. Od roku 2011 pracuje ako pedagóg na Súkromnej základnej umeleckej škole v Bratislave, kde vyučuje hru na klavír a na keyboard. Taktiež pôsobí na Cirkevnom konzervatóriu ako korepetítor. V súčasnosti je Erik Dimitrov členom skupín Katka Ščevlíková & Friends, Margot a Inca Cumbia.  Ako klavirista účinkoval vo viacerých zoskupeniach a projektoch. K tým významnejším možno zaradiť Swing Society Orchestra, Mango Molas, Margot, a spolupracoval aj s interpretmi slovenskej hudobnej scény: Andrea Zimányiová, Juraj Griglák, Juraj Burian, Anton Popovič, Tomáš Palonder, Martin Madej, Ján Slezák a mnohými ďalšími. V roku 2009 mu Hudobný fond SR udelil cenu Jozefa „Doda“ Šošoku za vynikajúce zvládnutie jazzového remesla. Od roku 2013 pôsobí tiež ako klavirista v Divadle Aréna v muzikáli Rent, a hudobne sa tiež spolupodieľal na TV show X Factor v TV Joj. Venuje sa širokému spektru hudobných žánrov, ako pop, rock, jazz, latino, R&B, soul a iným.